Tasarım Süreci

     TEKNOTEKS Tekstil bünyesindeki genç ve dinamik tasarım ekibinin titiz ve özenli çalışması sonucu “Ebru Home Collection” markası müşterilerine sunulmaktadır.

     Markanın tercih edilebilirliğini ve duyulan güveni arttırmak için tasarımlar piyasa araştırması ve müşterilerin istekleri dikkate alınarak farklı renklerde varyantları alınarak, müşterilerle buluşturulmaktadır.

İplik Temini ve Devere

     Özenle hazırlanan tasarımların sorunsuz dokuna bilmesi için, sahip olunan tecrübe ve titiz araştırma sonucu seçilen iplikler, TEKNOTEKS Tekstil bünyesinde bulunan deverede tecrübeli personelin sürekli kontrolünde çözgüleri hazırlanmakta, dokumaya dönüşmesi ile üretime sunulmaktadır.

Dokuma Süreci

TEKNOTEKS Tekstil bünyesinde üretilen ve müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olan yüksek gramajlı döşemelik kumaşlarımız, günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan yüksek teknolojiye sahip jakarlı dokuma makinelerinde, bilgi birikimimiz ile dokunmaktadır.

Talep gelmesi halinde firmamız bünyesinde bulunan armürlü dokuma tezgahlarında düz kumaşlarda dokunmaktadır.

Apre, Kalite Kontrol ve Sevkiyat Süreçleri

Apre firmaları titiz araştırma sonucu belirlenmekte, apre fabrikalarındaki süreçler sürekli takip edilmektedir.

Dokunan ve apreden gelen kumaşların tamamının son kontrolleri, titiz ve tecrübeli personeller tarafından ışıklı masalarda yapılarak sevke hazırlanmaktadır.

Sevke hazırlanan siparişlerin Müşterilere sorunsuz ve en kısa sürede ulaştırılması için konusunda uzman kargo şirketleri tercih edilmektedir.

Müşteri memnuniyeti TEKNOTEKS Tekstil için vazgeçilmez bir ilkedir. Tüm Müşterilerimiz ile mutlaka sipariş sonrası görüşülmekte, geri bildirimler alınarak tüm süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesi sağlanmaktadır.